Добре дошли

В школа по народни танци "Фолклорика" се изучават хора от всички етнографски области: шопска, северняшка, пиринска, тракийска, родопска, добруджанска и Странджа.

Графици:


Тук можете да намерите информация за графиците на филиалите на школата ни по народни танци.

Занятия се провеждат в следните филиални зали:

- НОВО! "Фолклорика-Сердика" в спортен комплекс "G&R Gym Serdika" в ж.к. "Сердика", ул. „Гюешево” №50 (до бл. 12);

- "Фолклорика-Дианабад" в залата на Националната Художествена Академия, в ж.к. Дианабад, бул. „Д-р Г.М.Димитров” №100;

- "Фолклорика-Дружба" в спортен комплекс "G&R Gym" в ж.к. "Дружба-2", ул. „Делийска воденица”, бл. 330;

- "Фолклорика-Лозенец" в залата на Образователно-спортен комплекс "Лозенец", бул. Никола Вапцаров 47 /ЧУ "Св. Георги"/;

- "Фолклорика-ОКИ-Надежда" в ж.к. Надежда, бул. „Ломско шосе” №2 /до метростанция "Хан Кубрат"/;

- "Фолклорика-Надежда Релакс" в спортен център "Релакс" в ж.к. "Надежда", бул. „Ломско шосе” №73 /до метростанция "Надежда"/;

- "Фолклорика-Слатина" в читалище "Светлина-1921", район Слатина, ул. "Гео Милев" №136.

График по нива:

/обновен на 20 Април 2022г./


Натиснете името на филиала, за да видите съответния му график, а за подробна информация за отделните филиални зали, отидете на страницата на Школи-възрастни.

ГРАФИК 0-во ниво
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Дружба 19:30ч.
0-во "Б"
НЕЛИ
20:30ч.
НОВО 0-во
/от 06.04.22/

РУМИ
19:30ч.
0-во "Б"
НЕЛИ
   16:30ч.
НОВО 0-во
/от 06.04.22/

РУМИ
ОКИ-Надежда19:00ч.
НОВО 0-во
/от 28.03.22/

СНЕЖИ

18:00ч.
0-во "Б"
СНЕЖИ
  19:00ч.
НОВО 0-во
/от 28.03.22/

СНЕЖИ

18:00ч.
0-во "Б"
СНЕЖИ
      
Слатина    20:30ч.
0-во "Б"
ЖОРО
     18:30ч.
0-во "Б"
ЖОРО
Дианабад 19:30ч.
0-во "Б"
РУМИ
    19:30ч.
0-во "Б"
РУМИ
  
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ниво 0
 
ГРАФИК 1-во ниво
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Сердика19:30ч.
НАДЯ
  19:30ч.
НАДЯ
      
Слатина  18:30ч.
ПЕТЯ
  18:30ч.
ПЕТЯ
    
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ниво 1
 
ГРАФИК 2-ро ниво
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Надежда-Релакс         15:30ч.
СНЕЖИ
15:30ч.
СНЕЖИ
Дианабад 20:30ч.
РУМИ
    20:30ч.
РУМИ
  
Лозенец 18:40ч.
НАДЯ
  18:40ч.
НАДЯ
    
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ниво 2
 
ГРАФИК 3-то ниво
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Дружба 18:30ч.
НЕЛИ
18:30ч.
РУМИ Т.
18:30ч.
НЕЛИ
   17:30ч.
РУМИ Т.
Слатина   18:30ч.
ЖОРО
   16:30ч.
ЖОРО
ОКИ-Надежда20:00ч.
СНЕЖИ
  20:00ч.
СНЕЖИ
      
Дианабад 18:30ч.
РУМИ
    18:30ч.
РУМИ
  
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ниво 3
 
ГРАФИК 4-то ниво
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Слатина 20:30ч.
4 ниво
МАРИАНА
  20:30ч.
4 ниво
МАРИАНА
   
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ниво 4
 
ГРАФИК 5-то и 6-то ниво, МГМ-2 и Мастър клас
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Дружба   19:30ч.
5-то ниво
РУМИ Т.
   18:30ч.
5-то ниво
РУМИ Т.
Надежда-Релакс         16:30ч.
МГМ-2
СНЕЖИ
16:30ч.
МГМ-2
СНЕЖИ
Слатина19:00ч.
Мастър клас
МАРИАНА
 19:30ч.
5 и 6 ниво
ЖОРО
   17:30ч.
5 и 6 ниво
ЖОРО
Школа ФОЛКЛОРИКА - 5-то и 6-то ниво, МГМ-2 и Мастър клас
 
ГРАФИК АНСАМБЪЛ
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Слатина20:00ч.
Ансамбъл
общ
ЕВА, ЖОРО, МАРИАНА
     19:30ч.
Ансамбъл
общ
ЕВА, ЖОРО, МАРИАНА
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ансамбъл
 
 
';