Организация за посещение на концерти, коментари за участия във фестивали и фолклорни изяви.
Модератори: geleto, pupins
от rossena » Съб Мар 15, 2014 10:02 pm

- waterhead4(2).png (101.39 KiB) Прегледано 2934 пъти
Вода ще се лее, прелива, хоро ще се вие, извива на 12 и 13 юли 2014 г. във Велинград, защото трябва
НИЕ ОТ НАСТОЯЩЕТО,
ДА ПРЕНЕСЕМ В БЪДЕЩЕТО
ТАНЦИТЕ ОТ МИНАЛОТО !!!
http://www.horopriizvora.com
-
rossena
-
- Мнения: 1
- Регистриран на: Пон Мар 19, 2012 8:34 am
от veneta.ivanova » Вто Яну 16, 2024 2:11 pm
Тази година бяхме на Сандански. Беше прекрасно. Толкова съм се забавлявала.
-
veneta.ivanova
-
- Мнения: 2
- Регистриран на: Сря Яну 03, 2024 12:15 pm
от Folklorcho » Чет Май 28, 2026 12:50 am
Лелее, „ХОРО ПРИ ИЗВОРА“ от колко години се провежда! Гледам, че още през 2014 г. е имало тема за него, а ето че и през 2026 фестивалът продължава да събира хора и да пази българските традиции живи!
https://aroundyou-bg.com/events/horo-pr ... grad-2026/Едно голямо Браво на Велинградчани, че съхраняват българския дух, фолклор и обичаи толкова години!
-
Folklorcho
-
- Мнения: 1
- Регистриран на: Чет Май 28, 2026 12:32 am
Назад към Концерти, изяви и фестивали
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта