Народни танци - ФОЛКЛОРИКА • Виж темата - Бебешки дрешки

Форум

за български народни танци, песни, музика и обичаи

Бебешки дрешки

Купони, екскурзии, кръчми и всякакви сбирки и забави на ФОЛКЛОРИКА и приятели.

Модератори: geleto, pupins

Бебешки дрешки

Мнениеот elitsavladimirova46 » Пон Окт 25, 2021 9:34 am

Здравейте мили! Скоро ще се роди нашата малка рожбичка и вече знаем, че ще е момиче и идва време да започнем с пазаруването на дрешки. Бихте ли ми препоръчали добър магазин по възможност онлайн, защото ми е трудно да се движа много и се измарям. Ще ми е по-удобно, ако може онлайн, но все пак най-важното е да предлагат качествени дрехи.
elitsavladimirova46

Re: Бебешки дрешки

Мнениеот peterivanov14 » Пон Окт 25, 2021 10:27 pm

Здравейте и честито! Нека ви е здраво и да ви радва много. И ние със съпругата малко в последния момент се втурнахме да пазаруваме, че малкия дълго време не показваше от какъв пол е. Тогава открихме kidsfashon.bg. Много приятен сайт за бебешки и като цяло детски дрехи с богат избор от дрехи и пособия. Толкова е удобен и приятен за използване, че винаги, когато сметна да купя нещо за малкия проверявам първо там. Ако искаш виж и ти какво предлагат на техния сайт да се убедиш сама за какво ти говоря.
peterivanov14

Мнениеот elitsavladimirova46 » Вто Окт 26, 2021 3:53 pm

Благодаря за споделения опит Петър! Наистина е много удобен и приятен изпратения от теб сайт. Разгледах го обстойно и успях да открия почти всички планувани неща от които смятам, че имаме нужда на първо време. Много ни улесни!
elitsavladimirova46

Мнениеот bari03 » Сря Ное 10, 2021 11:26 pm

mothercare.uk
bari03

Мнениеот margaret » Пон Ное 15, 2021 1:00 pm

Здравейте, наксоро с мъжа ми разглеждахме в интернет за по евтини дрешки за малката ни Ина и семеен приятел ни сподели за https://e-broshura.com/ и освен дрешки има всякакви неща на достъпни цени. :)
margaret

Назад към Забавления извън залата