Nadya написа:Здрасти, Иринке
Аз и още две девойки-фолклорианки проявяваме интерес към мероприятието.
Вие дали проявявате интерес към нас или сте запълнили вече бройката

Toчно 3 местенца са останали - така че ви пиша вас.
Моля само за коректност - че нали все пак се ангажираме с бройката.
Резервацията е от 20ч. на мое име. Ще ти драсна едно ЛС с телефон за контакт - за всеки случай

Няма куверт - само е важно да се знае, че има нещо като 3лв. 'вход' - заради програмата и оркестъра, което се включва накрая със сметката.
В краен случай ако сме с 1-2 повече - все ще се гушнем на колЕнце, но мисля, че няма да е проблем.