Народни танци - ФОЛКЛОРИКА • Виж темата - И пак.. Едно бързо Чеверме за петък?

Форум

за български народни танци, песни, музика и обичаи

И пак.. Едно бързо Чеверме за петък?

Купони, екскурзии, кръчми и всякакви сбирки и забави на ФОЛКЛОРИКА и приятели.

Модератори: geleto, pupins

И пак.. Едно бързо Чеверме за петък?

Мнениеот Kaka_CBpaKa » Вто Апр 27, 2010 10:12 am

Нали знаете, че аз все си досаждам с идеи :mrgreen:

Какво ще кажете за едно бързо спретнато "Чевермето" за петък? Нали за там принципно няма куверти (само входа от 3лв.) - та който има желание, може да се присъедини.
Ще гледам резервацията все пак да не е за повече от 10-15 човека, така че .. Казвайте бързо :)
Към момента са ми потвърдили основно мои познати.
Аватар
Kaka_CBpaKa
 
Мнения: 1097
Регистриран на: Нед Фев 10, 2008 10:23 pm
Местоположение: София

Re: И пак.. Едно бързо Чеверме за петък?

Мнениеот Nadya » Сря Апр 28, 2010 11:17 am

Здрасти, Иринке :wink:
Аз и още две девойки-фолклорианки проявяваме интерес към мероприятието.
Вие дали проявявате интерес към нас или сте запълнили вече бройката :roll:
Надя Й.
Nadya
 
Мнения: 24
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 12:20 am
Местоположение: София

Re: И пак.. Едно бързо Чеверме за петък?

Мнениеот Kaka_CBpaKa » Сря Апр 28, 2010 4:02 pm

Nadya написа:Здрасти, Иринке :wink:
Аз и още две девойки-фолклорианки проявяваме интерес към мероприятието.
Вие дали проявявате интерес към нас или сте запълнили вече бройката :roll:


Toчно 3 местенца са останали - така че ви пиша вас.

Моля само за коректност - че нали все пак се ангажираме с бройката.
Резервацията е от 20ч. на мое име. Ще ти драсна едно ЛС с телефон за контакт - за всеки случай :)
Няма куверт - само е важно да се знае, че има нещо като 3лв. 'вход' - заради програмата и оркестъра, което се включва накрая със сметката.
В краен случай ако сме с 1-2 повече - все ще се гушнем на колЕнце, но мисля, че няма да е проблем.
Аватар
Kaka_CBpaKa
 
Мнения: 1097
Регистриран на: Нед Фев 10, 2008 10:23 pm
Местоположение: София

Re: И пак.. Едно бързо Чеверме за петък?

Мнениеот Kaka_CBpaKa » Вто Май 04, 2010 9:47 am

Ей, хора - искам да кажа едно огромно "Благодаря"!!! :)))

Не бях изкарвала толкова хубаво от много отдавна :) И с двете изненади, които ни направиха - и въобщеее всичко! :)

Искам пак! :D
Аватар
Kaka_CBpaKa
 
Мнения: 1097
Регистриран на: Нед Фев 10, 2008 10:23 pm
Местоположение: София

Re: И пак.. Едно бързо Чеверме за петък?

Мнениеот Nadya » Сря Май 05, 2010 12:11 pm

Kaka_CBpaKa написа:Искам пак! :D


И аз така :) Хайде след дългия уикенд ще измислим нещо наново:)
Надя Й.
Nadya
 
Мнения: 24
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 12:20 am
Местоположение: София

Re: И пак.. Едно бързо Чеверме за петък?

Мнениеот sleeptalker » Сря Май 05, 2010 1:24 pm

Абе вие за почивка чували ли сте???
:)
Не е важно да правиш само Добро -
важно е и да го правиш добре!
Аватар
sleeptalker
 
Мнения: 1249
Регистриран на: Нед Яну 25, 2009 11:11 pm
Местоположение: София, Бургас

Re: И пак.. Едно бързо Чеверме за петък?

Мнениеот SunnySkies » Сря Май 05, 2010 1:44 pm

Чували сме поговорката "Луд умора нЕма" :P
Всеки ден е добър ден. Юн Мън
Защото те води напред. Аз
Аватар
SunnySkies
 
Мнения: 1042
Регистриран на: Сря Фев 20, 2008 1:22 am
Местоположение: София

Re: И пак.. Едно бързо Чеверме за петък?

Мнениеот Nadya » Сря Май 05, 2010 3:26 pm

sleeptalker написа:Абе вие за почивка чували ли сте???
:)


Тошко, недей да скромничиш, моля те. Много добре знаем, че точно ти и почивка в едно изречение не се събирате 8)
Надя Й.
Nadya
 
Мнения: 24
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 12:20 am
Местоположение: София

Re: И пак.. Едно бързо Чеверме за петък?

Мнениеот The Old Man » Пет Май 07, 2010 4:27 pm

SunnySkies написа:Чували сме поговорката "Луд умора нЕма" :P


Миме, поговорката е "Луд умора нема - само се пОти" :mrgreen:
Заблудите също са ценни, но само от време на време. Не всеки тръгнал за Индия е открил Америка.
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си.
http://www.zazz.bg/play:5b37ddf8
Аватар
The Old Man
 
Мнения: 552
Регистриран на: Пон Мар 10, 2008 10:21 pm
Местоположение: Sofia

Re: И пак.. Едно бързо Чеверме за петък?

Мнениеот Boian Grigorov » Чет Фев 19, 2026 4:43 pm

трябва да има баланс между работата и почивката
Boian Grigorov
 
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Фев 19, 2026 4:39 pm


Назад към Забавления извън залата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта