Страница 1 от 1

търся песен

МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2022 10:41 am
от danes
Чух я по радио "Зорана", мислех че лесно ще я намеря но не можах.
Изпълнява я жена (може би млада) - гласа не го разпознах.
Спомням си точно само края на припева за това ще го цитирам както го чувам:
"... и ке одам и ке одам и ке одам боса".
(боооосааа :))
Страхотна песен ми се стори, а само веднъж я чух и то само по това радио. Българска е песента с някой македонски думи.

Някой сеща ли се коя е песента и кой я изпълнява ?