Добре дошли

В школа по народни танци "Фолклорика" се изучават хора от всички етнографски области: шопска, северняшка, пиринска, тракийска, родопска, добруджанска и Странджа.

Графици:


Тук можете да намерите информация за графиците на филиалите на школата ни по народни танци и народно пеене.

Занятия се провеждат в следните филиални зали:

- "Фолклорика-Дианабад" в залата на Националната Художествена Академия, в ж.к. Дианабад, бул. „Д-р Г.М.Димитров” №100;

- "Фолклорика-Дружба" в спортен комплекс "G&R Gym" в ж.к. "Дружба-2", ул. „Делийска воденица”, бл. 330;

- "Фолклорика-Зона Б" в спортен център "InForce BG", в ж.к. "Света Троица", на площад Преображение 1 /до метростанция "Вардар"/;

- "Фолклорика-Лозенец" в залата на Образователно-спортен комплекс "Лозенец", бул. Никола Вапцаров 47 /ЧУ "Св. Георги"/;

- "Фолклорика-Люлин" в залата на Salsa de Fuego, в ж.к. Люлин, ул. Добри Немиров 5, /до метростанция "Люлин"/;

- "Фолклорика-Надежда Релакс" в спортен център "Релакс" в ж.к. "Надежда", бул. „Ломско шосе” №73 /до метростанция "Надежда"/;

- "Фолклорика-Слатина" в читалище "Светлина-1921", район Слатина, ул. "Гео Милев" №136.

График по нива:

/обновен на 11 Октомври 2020г./


Натиснете името на филиала, за да видите съответния му график, а за подробна информация за отделните филиални зали, отидете на страницата на Школи-възрастни.

ГРАФИК 0-во ниво
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Слатина  18:30ч.
НОВО 0-во
/от 06.10.20/

ПЕТЯ
  18:30ч.
НОВО 0-во
/от 06.10.20/

ПЕТЯ
    
Дружба 18:30ч.
0-во "Б"
НЕЛИ
20:30ч.
НОВО 0-во
/от 27.09.20/

РУМИ Т.
18:30ч.
0-во "Б"
НЕЛИ
   16:00ч.
НОВО 0-во
/от 27.09.20/

РУМИ Т.
Надежда-Релакс       15:30ч.
НОВО 0-во
/от 26.09.20/

СНЕЖИ
15:30ч.
НОВО 0-во
/от 26.09.20/

СНЕЖИ
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ниво 0
 
ГРАФИК 1-во ниво
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Дружба 20:30ч.
/от 06.10.20/
НЕЛИ
18:30ч.
1-во "Б"
РУМИ Т.
20:30ч.
/от 06.10.20/
НЕЛИ
   17:00ч.
1-во "Б"
РУМИ Т.
Лозенец 18:30ч.
МАРИАНА
  18:30ч.
МАРИАНА
   
Дианабад 20:30ч.
РУМИ Т.
  20:30ч.
РУМИ Т.
  
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ниво 1
 
ГРАФИК 2-ро ниво
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Зона Б     18:00ч.
ПЕТЯ
 18:00ч.
ПЕТЯ
Дружба 19:30ч.
НЕЛИ
 19:30ч.
НЕЛИ
   
Слатина   18:30ч.
ЖОРО
   16:30ч.
ЖОРО
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ниво 2
 
ГРАФИК 3-то ниво и "Мегданска група"
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Люлин        20:00ч.
Мегданска група
НЕЛИ
  19:00ч.
Мегданска група
НЕЛИ
Зона Б 18:00ч.
Мегданска група
СНЕЖИ
 18:00ч.
Мегданска група
СНЕЖИ
   
Дианабад 18:30ч.
РУМИ Т.
  18:30ч.
РУМИ Т.
  
Лозенец 20:30ч.
МАРИАНА
  20:30ч.
МАРИАНА
   
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ниво 3
 
ГРАФИК 4-то ниво
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Дианабад 19:30ч.
РУМИ Т.
  19:30ч.
РУМИ Т.
  
Дружба   19:30ч.
РУМИ Т.
   18:00ч.
РУМИ Т.
Слатина 20:30ч.
ЕВА и ПЕТЯ
20:30ч.
ЖОРО
20:30ч.
ЕВА и ПЕТЯ
  18:30ч.
ЖОРО
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ниво 4
 
ГРАФИК 5-то и 6-то ниво и Мастър клас
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Дружба   20:00ч.
РУМИ Т.
   19:00ч.
РУМИ Т.
Лозенец 19:30ч.
МАРИАНА
  19:30ч.
МАРИАНА
   
Надежда-Релакс        16:30ч.
СНЕЖИ
16:30ч.
СНЕЖИ
Слатина19:00ч.
Мастър клас
МАРИАНА
 19:30ч.
5то и 6то нива
ЖОРО
   17:30ч.
5то и 6то нива
ЖОРО
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ниво 6
 
ГРАФИК АНСАМБЪЛ
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Слатина20:00ч.
Ансамбъл
жени
ЕВА и МАРИАНА
     19:30ч.
Ансамбъл
мъже
ЖОРО
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ансамбъл
 
 
';