Добре дошли

В школа по народни танци "Фолклорика" се изучават хора от всички етнографски области: шопска, северняшка, пиринска, тракийска, родопска, добруджанска и Странджа.

Графици:


Тук можете да намерите информация за графиците на филиалите на школата ни по народни танци и народно пеене.

Занятия се провеждат в следните филиални зали:

- "Фолклорика-Герена" в читалище "Стефан Караджа-1990", в ж.к. "Хаджи Димитър", ул. "Гинци" №11;

- "Фолклорика-Дианабад" в залата на Националната Художествена Академия, в ж.к. Дианабад, бул. „Д-р Г.М.Димитров” №100;

- "Фолклорика-Дружба" в спортен комплекс "G&R Gym" в ж.к. "Дружба-2", ул. „Делийска воденица”, бл. 330;

- "Фолклорика-Зона Б" в спортен център IN FORCE BG, на ул. "Цар Симеон" 280, етаж 4, /до местростанция "Константин Величков"/;

- "Фолклорика-Костинброд" в СУ "Д-р Петър Берон", ул. "Обединена" №44, в гр. Костинброд.

- "Фолклорика-Надежда" в спортен център "Релакс" в ж.к. "Надежда", бул. „Ломско шосе” №73 /до метростанция "Надежда"/;

- "Фолклорика-ОКИ-Надежда" в ж.к. Надежда, бул. „Ломско шосе” №2 /до метростанция "Хан Кубрат"/;

- "Фолклорика - Овча купел" в зала "АТОМ", в кв. Овча купел, ул. „Промишлена”, бл. 430;

- "Фолклорика-Слатина" в читалище "Светлина-1921", район Слатина, ул. "Гео Милев" №136;

- "Фолклорика-Универсиада" във фитнес център "Йова-Спорт" в зала Универсиада;

- Уроци по народно пеене в читалище "Светлина-1921" в Слатина, гр. София.

Ако търсите дати на събитията, свързани с школата ни - вижте КАЛЕНДАРА.

График по нива:

/обновен на 17 Октомври 2017г./


Натиснете името на филиала, за да видите съответния му график, а за подробна информация за отделните филиални зали, отидете на страницата на Школи-възрастни.

ГРАФИК 0-во ниво
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Дианабад НОВО от 26.09.17:
18:15ч.

РУМИ Т.
  НОВО от 26.09.17:
18:15ч.

РУМИ Т.
  
Герена  НОВО от 20.09.17:
18:30ч.

ГАБИ
   НОВО от 20.09.17:
18:30ч.

ГАБИ

17:00ч.
0-во "Б"
ГАБИ
Зона Б НОВО от 19.09.17:
19:00ч.

СНЕЖИ
 НОВО от 19.09.17:
19:00ч.

СНЕЖИ
   
Надежда-Релакс     НОВО от 16.09.17:
15:30ч.

КАРИ
НОВО от 16.09.17:
15:30ч.

КАРИ
Универсиада НОВО от 12.09.17:
18:30ч.

МАРИАНА
 НОВО от 12.09.17:
18:30ч.

МАРИАНА
   
Дружба НОВО от 12.09.17:
20:30ч.

ГАБИ
 НОВО от 12.09.17:
20:30ч.

ГАБИ
   
Овча купелНОВО от 11.09.17:
20:30ч.

РУМИ Г.
 НОВО от 11.09.17:
20:30ч.

РУМИ Г.
    
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ниво 0
 
ГРАФИК 1-во ниво
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Овча купел19:30ч.
РУМИ Г.
 19:30ч.
РУМИ Г.
    
Дружба 18:30ч.
ГАБИ
19:30ч.
РУМИ
18:30ч.
ГАБИ
  17:00ч.
РУМИ
Надежда-Релакс     14:30ч.
КАРИ
14:30ч.
КАРИ
Герена18:30ч.
ЖОРО
20:30ч.
1-во "Б"
ЖОРО
 20:30ч.
1-во "Б"
ЖОРО
18:30ч.
ЖОРО
  
Костинброд 18:30ч.
КАРИ
     
Слатина   20:30ч.
ЖОРО
    18:30ч.
ЖОРО
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ниво 1
 
ГРАФИК 2-ро ниво
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
ОКИ-Надежда20:00ч.
СНЕЖИ
 20:00ч.
СНЕЖИ
    
Дианабад 20:15ч.
РУМИ Т.
  20:15ч.
РУМИ Т.
  
Универсиада 19:30ч.
МАРИАНА
 19:30ч.
МАРИАНА
   
Слатина 20:30ч.
ЕВА
 20:30ч.
ЕВА
   
Дружба  20:30ч.
РУМИ Т.
   18:00ч.
РУМИ Т.
ОКИ-Надежда20:00ч.
СНЕЖИ
 20:00ч.
СНЕЖИ
    
Герена19:30ч.
ЖОРО
   19:30ч.
ЖОРО
  
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ниво 2
 
ГРАФИК 3-то ниво
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Дружба 19:30ч.
ГАБИ
20:30ч.
РУМИ Т.
19:30ч.
ГАБИ
  18:00ч.
РУМИ Т.
Костинброд 19:30ч.
КАРИ
     
ОКИ-Надежда18:00ч.
СНЕЖИ

19:00ч.
3-то Б
СНЕЖИ
 18:00ч.
СНЕЖИ

19:00ч.
3-то Б
СНЕЖИ
    
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ниво 3
 
ГРАФИК 4-то ниво
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Герена 18:30ч.
ЖОРО
 18:30ч.
ЖОРО
   
Универсиада 20:30ч.
МАРИАНА
 20:30ч.
МАРИАНА
    
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ниво 4
 
ГРАФИК 5-то ниво
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Слатина  18:30ч.
ЖОРО
   16:30ч.
ЖОРО
Универсиада19:30ч.
МАРИАНА
   19:30ч.
МАРИАНА
  
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ниво 5
 
ГРАФИК 6-то ниво
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Надежда-Релакс 20:30ч.
СНЕЖИ
 20:30ч.
СНЕЖИ
   
Дианабад 19:15ч.
РУМИ Т.
  19:15ч.
РУМИ Т.
  
Слатина  19:30ч.
ЖОРО
   17:30ч.
ЖОРО
Герена 19:30ч.
ЖОРО
 19:30ч.
ЖОРО
   
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ниво 6
 
ГРАФИК АНСАМБЪЛ
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Слатина19:30ч.
Ансамбъл
жени
ЕВА
     19:30ч.
Ансамбъл
общ
ЕВА и ЖОРО
Герена20:30ч.
Ансамбъл
мъже
ЖОРО
      
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ансамбъл
 
 
';