Добре дошли

В школа по народни танци "Фолклорика" се изучават хора от всички етнографски области: шопска, северняшка, пиринска, тракийска, родопска, добруджанска и Странджа.

Графици:


Тук можете да намерите информация за графиците на филиалите на школата ни по народни танци и народно пеене.

Занятия се провеждат в следните филиални зали:

- НОВО! "Фолклорика-Сердика" в спортен комплекс "G&R Gym Serdika" в ж.к. "Сердика", ул. „Гюешево” №50 (до бл. 12);

- "Фолклорика-Дианабад" в залата на Националната Художествена Академия, в ж.к. Дианабад, бул. „Д-р Г.М.Димитров” №100;

- "Фолклорика-Дружба" в спортен комплекс "G&R Gym" в ж.к. "Дружба-2", ул. „Делийска воденица”, бл. 330;

- "Фолклорика-Зона Б" в спортен център "InForce BG", в ж.к. "Света Троица", на площад Преображение 1 /до метростанция "Вардар"/;

- "Фолклорика-Лозенец" в залата на Образователно-спортен комплекс "Лозенец", бул. Никола Вапцаров 47 /ЧУ "Св. Георги"/;

- "Фолклорика-Люлин" в залата на Salsa de Fuego, в ж.к. Люлин, ул. Добри Немиров 5, /до метростанция "Люлин"/;

- "Фолклорика-Надежда Релакс" в спортен център "Релакс" в ж.к. "Надежда", бул. „Ломско шосе” №73 /до метростанция "Надежда"/;

- "Фолклорика-ОКИ-Надежда" в ж.к. Надежда, бул. „Ломско шосе” №2 /до метростанция "Хан Кубрат"/;

- "Фолклорика-Слатина" в читалище "Светлина-1921", район Слатина, ул. "Гео Милев" №136.

График по нива:

/обновен на 10 Април 2021г./


Натиснете името на филиала, за да видите съответния му график, а за подробна информация за отделните филиални зали, отидете на страницата на Школи-възрастни.

ГРАФИК 0-во ниво
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Дианабад 19:30ч.
НОВО 0-во
/от 11.05.21/

РУМИ Т.
  19:30ч.
НОВО 0-во
/от 11.05.21/

РУМИ Т.
  
Лозенец 19:30ч.
НОВО 0-во
/от 11.05.21/

МАРИАНА
  19:30ч.
НОВО 0-во
/от 11.05.21/

МАРИАНА
   
Сердика  19:30ч.
НОВО 0-во
/от 02.03.21/

НАДЯ
  19:30ч.
НОВО 0-во
/от 02.03.21/

НАДЯ
     
Слатина  18:30ч.
НОВО 0-во
/от 02.02.21/

ПЕТЯ
  18:30ч.
НОВО 0-во
/от 02.02.21/

ПЕТЯ
   15:00ч.
Интензивен
неделен курс -
80 мин.
/от 21.02.21/

ЖОРО
Люлин            18:00ч.
НОВО 0-во
/от 12.02.21/

НЕЛИ
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ниво 0
 
ГРАФИК 1-во ниво
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Надежда-Релакс       15:30ч.
СНЕЖИ
15:30ч.
СНЕЖИ
Дружба 18:30ч.
НЕЛИ

20:30ч.
1-во "Б"
НЕЛИ
18:30ч.
РУМИ Т.
18:30ч.
НЕЛИ

20:30ч.
1-во "Б"
НЕЛИ
   17:00ч.
РУМИ Т.
Лозенец 19:00ч.
МАРИАНА
  19:00ч.
МАРИАНА
   
Дианабад 20:00ч.
РУМИ Т.
  20:00ч.
РУМИ Т.
  
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ниво 1
 
ГРАФИК 2-ро ниво
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
ОКИ-Надежда20:00ч.
СНЕЖИ
 20:00ч.
СНЕЖИ
     
Слатина   18:30ч.
ЖОРО
   16:30ч.
ЖОРО
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ниво 2
 
ГРАФИК 3-то ниво и "Мегданска група"
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Дружба 19:30ч.
НЕЛИ
 19:30ч.
НЕЛИ
   
Люлин        20:00ч.
Мегданска група
НЕЛИ
  19:00ч.
Мегданска група
НЕЛИ
Зона Б 18:00ч.
Мегданска група
СНЕЖИ
 18:00ч.
Мегданска група
СНЕЖИ
   
Дианабад 19:00ч.
3-то и 4-то ниво
РУМИ Т.
  19:00ч.
3-то и 4-то ниво
РУМИ Т.
  
Лозенец 20:00ч.
МАРИАНА
  20:00ч.
МАРИАНА
   
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ниво 3
 
ГРАФИК 4-то ниво
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Дианабад 19:00ч.
3-то и 4-то ниво
РУМИ Т.
  19:00ч.
3-то и 4-то ниво
РУМИ Т.
  
Слатина 20:30ч.
ЕВА
20:30ч.
ЖОРО
   18:30ч.
ЖОРО
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ниво 4
 
ГРАФИК 5-то и 6-то ниво и Мастър клас
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Дружба   19:30ч.
РУМИ Т.
   18:00ч.
РУМИ Т.
ОКИ-Надежда19:00ч.
СНЕЖИ
 19:00ч.
СНЕЖИ
     
Надежда-Релакс        16:30ч.
СНЕЖИ
16:30ч.
СНЕЖИ
Слатина19:00ч.
Мастър клас
МАРИАНА
 19:30ч.
5то и 6то нива
ЖОРО
   17:30ч.
5то и 6то нива
ЖОРО
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ниво 6
 
ГРАФИК АНСАМБЪЛ
НивоПон.Втор.СрядаЧетв.ПетъкСъботаНеделя
Слатина20:00ч.
Ансамбъл
общ
ЕВА, ЖОРО, МАРИАНА
  20:30ч.
Ансамбъл
мъже
ЖОРО
  19:30ч.
Ансамбъл
жени
ЕВА и МАРИАНА
Школа ФОЛКЛОРИКА - Ансамбъл
 
 
';