Народни танци - ФОЛКЛОРИКА • Виж темата - В неделя (21.06.2009г.) на Витоша

Форум

за български народни танци, песни, музика и обичаи

В неделя (21.06.2009г.) на Витоша

Купони, екскурзии, кръчми и всякакви сбирки и забави на ФОЛКЛОРИКА и приятели.

Модератори: geleto, pupins

Мнениеот dobrutro » Вто Юни 16, 2009 12:58 am

Winnie the Pooh написа:И на мен ми звучи много добре маршрута - още повече, че през Боянския водопад само съм се качвала, сега ще имам възможност да видя как е надолу :) :) :)

Надолу е също толкова стръмно, колкото и нагоре, дори малко повече :). И брат ми има навик да засилва камъни по ходещите пред него :)
Ники
Аватар
dobrutro

Мнениеот bairbudala » Вто Юни 16, 2009 10:23 am

dobrutro написа:Надолу е също толкова стръмно, колкото и нагоре, дори малко повече :). И брат ми има навик да засилва камъни по ходещите пред него :)

Това пък как го измисли?
Туристът е човек, който намира най-трудния път да иде там, където няма абсолютно никаква работа.
Аватар
bairbudala

Мнениеот бУбина » Вто Юни 16, 2009 10:25 am

И аз вероятно ще се присъединя, но едва след като уточните по ЖИВОПИСНИЯ път ли ще се минава, или по по-полегатия! :D :D :D
Аватар
бУбина

Мнениеот bairbudala » Вто Юни 16, 2009 10:26 am

бУбина написа:И аз вероятно ще се присъединя, но едва след като уточните по ЖИВОПИСНИЯ път ли ще се минава, или по по-полегатия! :D :D :D

Ти как мислиш :roll:
Туристът е човек, който намира най-трудния път да иде там, където няма абсолютно никаква работа.
Аватар
bairbudala

Мнениеот Milenkata » Вто Юни 16, 2009 11:19 am

бУбино, не виждам от какво се притесняваш. Все пак си добре тренирана вече :lol: Това 4х4, дупинг, страшен поглед и набити крака би трябвало да са ти играчка! :D :D
Аватар
Milenkata

Мнениеот dobrutro » Вто Юни 16, 2009 11:23 am

По избрания маршрут май няма толкова "живописни" пътеки. Пък и да има вече едва ли са в състояние да те изненадат :)
Ники
Аватар
dobrutro

Мнениеот magitolo » Вто Юни 16, 2009 11:40 am

Този маршрут за колко горе-долу се минава защото не съм ходила? Да видя дали ще мога да се върна за репетицията в 18.
Маги
magitolo

Мнениеот radina » Вто Юни 16, 2009 12:17 pm

амии аз ходих миналата седмица от княжево до момина скала и някъде за 2 часа и половина го минахме на отиване,но си зависи и от темпото
radina

Мнениеот dobrutro » Вто Юни 16, 2009 1:03 pm

Той предложения от Баирбудалата маршрут вероятно е по-заобиколен от този, по който сте минали, защото минава през Тихия кът, след това слиза почти до Владая и после пак се качва нагоре към Златните мостове. Така че сигурно ще отнеме доста повече време особено ако сме/сте много хора. Освен това всичко зависи в колко часа се тръгва.
Ники
Аватар
dobrutro

Мнениеот бУбина » Вто Юни 16, 2009 1:30 pm

bairbudala написа:
бУбина написа:И аз вероятно ще се присъединя, но едва след като уточните по ЖИВОПИСНИЯ път ли ще се минава, или по по-полегатия! :D :D :D

Този отговор беше много информативен, благодаря. :wink:

Ще питам по-късно и някой друг :lol:
Аватар
бУбина

Мнениеот bairbudala » Вто Юни 16, 2009 1:45 pm

magitolo написа:Този маршрут за колко горе-долу се минава защото не съм ходила? Да видя дали ще мога да се върна за репетицията в 18.

radina написа:амии аз ходих миналата седмица от княжево до момина скала и някъде за 2 часа и половина го минахме на отиване,но си зависи и от темпото

dobrutro написа:Той предложения от Баирбудалата маршрут вероятно е по-заобиколен от този, по който сте минали, защото минава през Тихия кът, след това слиза почти до Владая и после пак се качва нагоре към Златните мостове. Така че сигурно ще отнеме доста повече време особено ако сме/сте много хора. Освен това всичко зависи в колко часа се тръгва.

Да, действително пътят, който аз имам предвид, е доста по-дълъг от този, за който казва Ради, но е и по-разнообразен. Тъй като ще сме доста хора, ми е много трудно да прогнозирам колко време ще ни отнеме. Някои също сме на репетиция в 19 ч., но аз лично предпочитам да си отделя деня за Витоша, пък ако успеем да се върнем за репетиция - още по-добре.
Аватар
bairbudala

Мнениеот bairbudala » Вто Юни 16, 2009 1:47 pm

бУбина написа:
bairbudala написа:

Този отговор беше много информативен, благодаря. :wink:

Ще питам по-късно и някой друг :lol:

Фактът, че аз предлагам маршрута, сам по себе си би трябвало да ти е достатъчно информативен ;).
Аватар
bairbudala

Мнениеот бУбина » Вто Юни 16, 2009 2:02 pm

bairbudala написа:Фактът, че аз предлагам маршрута, сам по себе си би трябвало да ти е достатъчно информативен ;).

Е, явно на мен нищо не ми говори ;)

Както и да е, ще изчакам някой да даде отговор. Мерси. :lol:
Аватар
бУбина

Мнениеот cherry » Вто Юни 16, 2009 2:12 pm

Аз ако не съм някъде извън София ще се присъединя, без значение дължината на маршрута и времето на тръгване. Само трябва да знам часът и мястото на срещата след като се доуточните. :)
Аватар
cherry

Мнениеот Winnie the Pooh » Вто Юни 16, 2009 8:07 pm

dobrutro написа:Надолу е също толкова стръмно, колкото и нагоре, дори малко повече :). И брат ми има навик да засилва камъни по ходещите пред него :)

Хм, това е добър начин никой да не ходи пред водача :) :) :)

Само не разбрах как надолу е по-стръмно от нагоре - това сигурно е от Висша математика 3 част, аз само до 2-ра съм ги докарала ;)
Winnie the Pooh

ПредишнаСледваща

Назад към Забавления извън залата