Народни танци - ФОЛКЛОРИКА • Виж темата - В неделя (21.06.2009г.) на Витоша

Форум

за български народни танци, песни, музика и обичаи

В неделя (21.06.2009г.) на Витоша

Купони, екскурзии, кръчми и всякакви сбирки и забави на ФОЛКЛОРИКА и приятели.

Модератори: geleto, pupins

В неделя (21.06.2009г.) на Витоша

Мнениеот Kaka_CBpaKa » Пон Юни 15, 2009 11:58 am

Едит на мнението: За желаещите срещата е в 9:00ч. на Хладилника в неделя.

Моля, не закъснявайте :)
Последна промяна Kaka_CBpaKa на Пет Юни 19, 2009 3:23 pm, променена общо 1 път
Аватар
Kaka_CBpaKa

Мнениеот bairbudala » Пон Юни 15, 2009 12:27 pm

Доживях някой друг освен мен да предложи ходене на Витоша :lol: (всъщност и Ванката беше предложил веднъж)

Аз за Черни връх винаги съм навит. "Стартови позиции" има колко искате. Най-кратко е от Железница доколкото знам, но е здраво катерене, а и много пече. От Бистрица и Симеоново също може, но не са ми от любимите пътеки. Аз най си обичам маршрута от Драгалевци.

Мисля си обаче, че едно изкачване на Черни връх ще дойде доста нанагорно (дори в най-буквалния смисъл) за хората, които не са ходили на планина тази година. Затова аз ще припомня още едно предложение, което си остана неосъществено тази пролет:

bairbudala написа:...
Княжево - Бялата вода - Тихия кът - Владая - Златните мостове. Там вече ще видим в какво състояние е групата и ще преценим откъде ще се върнем. На мен ми се ще да е през Боянския водопад.
...
Туристът е човек, който намира най-трудния път да иде там, където няма абсолютно никаква работа.
Аватар
bairbudala

Мнениеот Milenkata » Пон Юни 15, 2009 12:41 pm

Аз съм с 2 ръце ЗА. От където и да решим да минем мисля, че няма да имам проблем с ходенето. В тия жеги и газене на рекички не отказвам :roll:
Аватар
Milenkata

Мнениеот SunnySkies » Пон Юни 15, 2009 1:17 pm

Миленке, знаех си, че ще ти залипсват рекичките :lol: При това положение, наистина ще оцениш Боянския водопад - много е хубаво там.
За съжаление този път ще пропусна, понеже съм на друг място.
Но ви искам документирани!
Всеки ден е добър ден. Юн Мън
Защото те води напред. Аз
Аватар
SunnySkies

Мнениеот Kaka_CBpaKa » Пон Юни 15, 2009 1:23 pm

bairbudala написа:
bairbudala написа:...
Княжево - Бялата вода - Тихия кът - Владая - Златните мостове. Там вече ще видим в какво състояние е групата и ще преценим откъде ще се върнем. На мен ми се ще да е през Боянския водопад.
...

На мен ми звучи добре тоз маршрут :)
Аватар
Kaka_CBpaKa

Мнениеот bairbudala » Пон Юни 15, 2009 2:55 pm

Kaka_CBpaKa написа:На мен ми звучи добре тоз маршрут :)

Това да се чува :)
Туристът е човек, който намира най-трудния път да иде там, където няма абсолютно никаква работа.
Аватар
bairbudala

Мнениеот radina » Пон Юни 15, 2009 4:08 pm

Може и до момина скала,то не е далече от златните мостове.. :)
radina

Мнениеот bairbudala » Пон Юни 15, 2009 4:34 pm

radina написа:Може и до момина скала,то не е далече от златните мостове.. :)

Ако слезем през Боянския водопад, ще минем и през Момина скала. Хубави супи правят в хижата между другото ;)
Аватар
bairbudala

Мнениеот stqf » Пон Юни 15, 2009 4:49 pm

Допада ми идеята, но незнам дали ще успея да се върна за танците и още един ангажимент имам (който незнам дали ще мога да пропусна :( )
...

Did you smile today? :)
Аватар
stqf

Мнениеот Winnie the Pooh » Пон Юни 15, 2009 7:31 pm

И на мен ми звучи много добре маршрута - още повече, че през Боянския водопад само съм се качвала, сега ще имам възможност да видя как е надолу :) :) :)
Winnie the Pooh

Мнениеот bairbudala » Пон Юни 15, 2009 7:50 pm

Winnie the Pooh написа:И на мен ми звучи много добре маршрута - още повече, че през Боянския водопад само съм се качвала, сега ще имам възможност да видя как е надолу :) :) :)

Да, ще видиш как е надолу... Дано и след това да си толкова доволна :lol:
Аватар
bairbudala

Мнениеот Winnie the Pooh » Пон Юни 15, 2009 8:00 pm

bairbudala написа:
Winnie the Pooh написа:И на мен ми звучи много добре маршрута - още повече, че през Боянския водопад само съм се качвала, сега ще имам възможност да видя как е надолу :) :) :)

Да, ще видиш как е надолу... Дано и след това да си толкова доволна :lol:

Ха, Здравко, на мен първото ми качване там беше през зимата - "настилката" беше шума, лед (от разтопения сняг) и нов слой пухкав сняг :)
А при едното ни качване лятото от горе слизаха девойки по чехлички с тънко токче :D :D :D
Така че трудно ще ме уплашиш, освен ако не си подготвил специална програма с някое допълнително препятствие ;)
Winnie the Pooh

Мнениеот SunnySkies » Пон Юни 15, 2009 8:20 pm

При такъв маршрут не ми се вярва да попаднете на някакви неочаквани препятствия.
И все пак за незапознатите ще спомена, че никът на Здравко неслучайно е Баирбудала...
Всеки ден е добър ден. Юн Мън
Защото те води напред. Аз
Аватар
SunnySkies

Мнениеот Winnie the Pooh » Пон Юни 15, 2009 9:56 pm

SunnySkies написа:При такъв маршрут не ми се вярва да попаднете на някакви неочаквани препятствия.
И все пак за незапознатите ще спомена, че никът на Здравко неслучайно е Баирбудала...

Аз затова казах "допълнителни" препятствия ;)

А това последното с ника какво би трябвало да означава - че ще ни загуби нарочно ли ;) :D ;)
Winnie the Pooh

Мнениеот dobrutro » Вто Юни 16, 2009 12:52 am

Milenkata написа:Аз съм с 2 ръце ЗА. От където и да решим да минем мисля, че няма да имам проблем с ходенето. В тия жеги и газене на рекички не отказвам :roll:

Внимавай какво си пожаелаваш, че Баирбудалата като се развихри може да ни изненада с нещо :) .

Над Боянския водопад има много хубаво вирче. Може да се топнем там ако много загреем от прехода и не се е стъмнило още :)

Иначе и на мен много ми се идва, ама не знам дали ще мога :roll:.
Ники
Аватар
dobrutro

Следваща

Назад към Забавления извън залата