Народни танци - ФОЛКЛОРИКА • Виж темата - Моминско парти

Форум

за български народни танци, песни, музика и обичаи

Моминско парти

Купони, екскурзии, кръчми и всякакви сбирки и забави на ФОЛКЛОРИКА и приятели.

Модератори: geleto, pupins

Моминско парти

Мнениеот diyanakoleva73 » Вто Авг 17, 2021 9:48 pm

Здравейте, скоро ще организираме моминско парти за приятелка и искаме да я зарадваме с готина изненада. Но доста се чудя какво да й купим, не съм ходила преди на моминско парти. Ще се радвам, ако ми дадете някакви насоки или идеи.
diyanakoleva73

Re: Моминско парти

Мнениеот elitsavladimirova46 » Сря Авг 18, 2021 9:36 pm

Страхотно, че ще ходите на моминско парти! Как ми се купонясва и на мен. Колко много време мина от последното моминско парти.Вече всички мои приятелки са дърти чанти и няма кой да се омъжва. Бих ти препоръчала да разгледаш в Мелина бг, аз лично пазарувам бельо от там и съм срещала в сайта, че предлагат цели секси костюми. Според мен, ако всички се облечете като секси ученички или нещо подобно ще е много епично. Пожелавам ви да си изкарате щуро! :mrgreen:
elitsavladimirova46

Мнениеот diyanakoleva73 » Нед Авг 22, 2021 10:03 am

Eха, страхотно предложение. Не бях се замисляла за подобен тип дрес код. Ще им хареса на всички според мен и ще се разбием. Разгледах препратения сайт и ми харесаха доста модели. :mrgreen: :P
diyanakoleva73

Мнениеот margaret » Пет Сеп 10, 2021 11:39 am

Супер яко, и на мен ми се ходи много на моминско парти. Последно бях на една приятелка от гимназията, която се омъжи на 19. Не искам да влизам в подробности но и викнахме стриптизьор и стана една....Внимавайте докъде стигате, в крайна сметка момичето да не си развали връзката :D .
Иначе бих ти препоръчала за подарък да и вземеш спално бельо от http://spalno-belyo.com/ или някоя дрешка от http://e-alexandra.com/. Успех и дано си изкарате супер !!
margaret

Назад към Забавления извън залата