Народни танци - ФОЛКЛОРИКА • Виж темата - Сайт за музика

Форум

за български народни танци, песни, музика и обичаи

Сайт за музика

Пишете за каквото Ви хрумне.

Модератори: geleto, pupins

Сайт за музика

Мнениеот kinggod » Вто Авг 21, 2018 12:04 pm

Здравейте! С мои братовчеди ни хрумна да правим сайт за музика и да вложим в него. Целта ни е да го разпространим възможно най-много, за да стане известен. Намерили сме и екип, който ще ни помага за някои неща. Възникнаха няколко въпроса, на които търсим отговори:
1. Кой вариант е по-добър - да купим нов домейн или стар. Разгледах доста и много хора ми казаха да закупя стар, защото по-лесно ще може да се позиционира в търсещите машини. Ако това е вярно, от къде мога да купя и какви пари горе-долу ще струва?
2. Трябва ни линк билдинг за сайта. Възможно ли е да ми препоръчате фирма, която се занимава с това и колко дългосрочно трябва да инвестирам, за да има ефект. Какви са вариантите и как точно трябва да се процедира.
3. В Интернет четох и за така наречените сателитни мрежи. Все още ли този вариант действа, защото видях, че всички имат различно мнение по въпроса. Аз лично бих тествал, за да видя какви резултати ще мога да получа. Отново трябва да питам как точно да я направя – с чисто нови домейни или със стари.
Мотивацията те кара да започнеш. Навикът е това, което те поддържа. https://www.geraka.com/
kinggod

Re: Сайт за музика

Мнениеот moon21 » Пет Сеп 28, 2018 11:43 pm

Какво се случва със сайта?
сервизни легени и съдове
Последна промяна moon21 на Пон Окт 15, 2018 7:41 pm, променена общо 1 път
moon21

Re: Сайт за музика

Мнениеот optimeon » Пет Сеп 28, 2018 11:45 pm

И аз бих искал да знам. Стискам палци да са се получили нещата
стелажи и поставки
optimeon

Назад към Животът, Вселената и всичко останало...